O nás

Jsme rodinná firma založená již v roce 1995. Od počátku se snažíme mít vstřícný a individuální přístup k zákazníkovi a vybrat pro něj automobil, který nejlépe vyhovuje jeho požadavkům. K dispozici jsou spolehlivé vozy, které procházejí pravidelnými servisními prohlídkami. Máme mnoho stálých zákazníků, kteří se k nám v případě potřeby stále vrací.

Kromě hlavní provozovny v Třebíči provozujeme i provozovnu v centru Českých Budějovic.

Výhody naší Autopůjčovny
-Všechna vozidla jsou bez velkých reklam pouze s malým logem autopůjčovny.
Možnost vycestovat s vozidlem do zahraničí
Pojištění pro území ČR a evropské státy
Pravidelné technické prohlídky, vyčistění a údržba automobilů
Dálniční známka ČR
Vozy půjčovny jsou pojištěny pro případ poškození, zničení nebo odcizení vozidla.V rámci pojištění jsou pojištěny osoby i zavazadla (náklad). Rovněž je půjčovnou hrazeno povinné pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla pro území ČR a celé Evropy. Spoluúčast v případě vzniku škody zaviněné nájemcem z havarijního pojištění je 5000 Kč.
Každé vozidlo je vybaveno českou dálniční známkou. Po dohodě zajistí autopůjčovna přepravu osob do sídla autopůjčovny a zpět.
MOŽNOST ÚHRADY PRONÁJMU VOZIDLA POJIŠŤOVNOU V PŘÍPADĚ HAVÁRIE NEBO JINÉ POJISTNÉ UDÁLOSTI VAŠEHO VOZIDLA

Reference:

Agumont s.r.o. Třebíč, B.M.S NetExpo, s.r.o. Brno, BAT team Velká Bíteš, ČEZ a.s. JE Dukovany, DAN produktion s.r.o. Třebíč, dm drogerie České Budějovice, EGE – Montáže s.r.o. Č.Budějovice, Elektro Klíma s.r.o. Třebíč, EVOTECH s.r.o., Třebíč,   FOKUS – H s.r.o. Třebíč, Fraenkische CZ s.r.o. Okříšky, Horácký fotbalový klub Třebíč, I & C ENERGO a.s. Třebíč, JESTREB s.r.o. Třebíč, Lékárna Na Poliklinice Náměšť s.r.o., Mann + Hummel Nová Ves, MEDVED CZ s.r.o. Třebíč, Město Jemnice, MODŘANY Power a.s. Praha, Občanská poradna Třebíč, Orbital International Ltd. Třebíč, PKS stavby a.s. Žďár n. S., POZEMSTAV TŘEBÍČ,spol. s r.o., PP nábytek s.r.o. Zňátky, PSJ Jihlava s.r.o., PUMAX s.r.o. Třebíč, PYROS spol. s.r.o. Praha,  S.O.K. stavební s.r.o. Třebíč, SECURITAS ČR s.r.o. Praha, Střední škola stavební Třebíč, Tělovýchovná jednota Třebíč, spolek, TRADO – BUS s.r.o. Třebíč, TRADO – MAD s.r.o. Třebíč, TTS energo s.r.o. Třebíč, UNICON spol. s r.o. Třebíč, Verkotusit – realizace staveb s.r.o. Brno, VRÁTKA, z.s. Třebíč, YASHICA YCP s.r.o. Třebíč, ZERA – Zemědělská a ekologická regionální agentura, z.s. Náměšť n. O., ZUŠ Třebíč

Loading